LABORATUVAR HİZMETLERİ

LABORATUVAR HİZMETLERİ

  Firmamızın ürünlerine yönelik standardımızı üst seviyelerde tutmak amacıyla kurulmuş olan laboratuvarımız, ilk etapta numune hazırlama, kimya, fizik ve seramik laboratuvarları ile kuruluşumuza hizmet etmekteyken gelişen sektörel faaliyetlerimiz soncunda Metalik madenlere ve arama sondaj çalışmalarına cevap verebilmek için metalik madenler cevher hazırlama ve altın laboratuvarını da bünyesine katmıştır.

  Hızla faaliyetlerini arttıran firmamız 7 farklı lokasyonda yer alan ileri teknoloji laboratuvarlarda bilgi üretmektedir.

  Sürdürülebilir kalitede hizmet sunabilmek için merkez laboratuvarda ISO 17025 Laboratuvarlar Akreditasyon Sertifikası alınmıştır. ISO 17025 belgesi Türkiye’de sektörel bazda ilk olarak Esan tarafından alınmıştır. Sektörel bazdaki analiz ihtiyacını karşılayabilmek adına analiz hizmetinde dış müşterilere de hizmet verilmektedir.

  Laboratuvarımız;

  • Numune hazırlama

  • Kimya laboratuvarı

  • Fizik laboratuvarı

  • Altın laboratuvarı

  • Mineroloji laboratuvarı

  • Seramik laboratuvarı

  Esan Laboratuvarından talep edeceğiniz analizler için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Öncelikle analiz formunu indiriniz. Daha sonra talep edeceğiniz hizmetimize dair her numune için ayrı bir form doldurarak sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Formu aşağıdaki alana yükledikten sonra form çıktılarını kargonuzla birlikte tarafımıza göndermenizi rica ederiz.

  FORM İNDİR
  FORM YÜKLE

   

  Teknik hizmetler kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın. 

   

  LABORATUVAR HİZMETLERİ

  DETAYLI BİLGİ İÇİN

  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN