TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgelerimizi Aldık
Esan
05.10.2020
Tesislerimizde Covid-19'a karşı aldığımız yoğun önlemlerimizle ve çalışanlarımızın tam uyumuyla bu süreci sağlıkla atlatmak için çalışıyor ve birlikte hayata değer katmaya devam ediyoruz.
İncele
TÜSİAD’ın teknoloji tedarikçileri ve sanayi arasında köprü kuran programı SD2’de yerimizi aldık.
Esan
28.08.2020
TÜSİAD’ın “Sanayide Dijital Dönüşüm” için oluşturduğu ve bu yıl 3. yılında olan SD2 programı kapsamında açılan çağrı ile küçük, orta ya da büyük ölçekli teknolojileri tedarikçilerini bizimle birlikte değer katmaya davet ediyoruz.
İncele
Korona Virüs (COVID - 19) Salgınını #BirlikteAşarız
Esan
26.03.2020
Kurulduğumuz günden bugüne "Önce İnsan Önce Güvenlik" ilkesiyle çalışan bir kuruluş olarak, dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs (COVID - 19) salgınına karşı aldığımız önlemlerle ilgili güncel bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.
İncele
Ar-Ge Merkezi Olduk!
Esan
21.11.2019
Katma değerli ürünler, inovatif yöntemler ve geleceğe değer katacak birçok proje için çalışmalarımızı hızlandıracak önemli bir adımı tamamlayarak Ar-Ge Merkezi olduk. Birlikte daha iyi bir gelecek için Ar-Ge Merkezimizde araştırmaya ve üretmeye devam ediyoruz.
İncele
Sürdürülebilir Madencilik Temalı 3. Madencilik Çalıştayı
Esan
21.11.2019
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Kalaycı ve Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın da katılımlarıyla gerçekleşen “Sürdürülebilir Madencilik” temalı Hayatımız Maden Çalıştayı’nda yer aldık. Genel Müdürümüz Serpil Demirel, modern yaşamın vazgeçilmezi birçok ürünün temeli olan Endüstriyel Hammaddelerin Geleceği’ni anlattı. Maden Hakları ve Çevre Müdürümüz Barış Ünver de “Madencilikte Orman İzinleri” konuşmasıyla yer aldı.
İncele
Geleceğe Nefes Oluyoruz
Esan
13.11.2019
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın bugün 81 ilde 2023 noktada gerçekleştirdiği ve milyonlarca insanın sahiplendirdiği 11 Milyon Fidan bugün toprakla buluştu. Tek seferde dikilen en yüksek sayı için yeni bir dünya rekoruna koşan etkinliğe biz de Balya’da 4000 fidanla katıldık.
İncele
En İyi Sürdürülebilir İnovasyon Ödülünü Aldık!
Esan
21.10.2019
2019 sürdürülebilir iş ödüllerinde sürdürülebilir inovasyon kategorisinde birinci olduk.
İncele
İnsan için Maden Ödül Töreni
Esan
21.08.2019
“İnsan için Maden” temalı Maden Sektörü Ödülleri’nde 3 alanda ödüle layık görüldük. Bu ödülleri almamızda katkı paydaşlarımıza katkıları için teşekkür ederiz.
İncele
Kariyer Test Sürüşü Pilotlarını Genel Müdürlük Ofisimizde Ağırladık
Esan
12.08.2019
Kariyer Test Sürüşü Pilotlarını Genel Müdürlük Ofisimizde Ağırladık
İncele
Mavide Hayat Var
Esan
05.07.2019
“Mavide Hayat Var” projemizle yarınlarımız için harekete geçtik. Çevre Haftası’nı interaktif çevre tiyatrosuyla tüm bölgelerimizde çalışanlarımızla birlikte kutladık.
İncele